Kariera

ESA jest jedną z wiodących firm logistycznych w Republice Czeskiej i na Słowacji. Otworzyła nowe oddziały w Polsce i na Węgrzech, ale świadczy swoje usługi w całej Europie. Usługi logistyczne, które stanowią podstawę oferty, obejmują przede wszystkim transport i spedycję, magazynowanie, pakowanie i przygotowanie towaru, outsourcing, obsługę magazynu, usługi magazynowania, deklaracje celne oraz prowadzenie systemów dystrybucji i mają na celu zapewnienie klientom kompleksowych usług, np. w postaci produktu 3PL GREEN.

ESA kładzie wyjątkowy nacisk na ochronę przyrody. Swoje działania wykonuje tak, aby jak najbardziej zminimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.

ESA starannie dba o zdrowie swoich pracowników poprzez zapewnienie przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów i norm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy mając na celu zidentyfikowanie oraz zminimalizowanie wszelkiego ryzyka.

Do głównych priorytetów ESA należy dbałość o swoich pracowników. Obecnie pracuje dla nas ponad 1000 specjalistów, dla których tworzone są programy świadczeń pracowniczych.


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap