Studenci i Absolwenci

Rozpocznij swoją karierę, współpracując z jednym z liderów tej dziedziny:

Naszym celem jest pozostanie jednym z liderów rynku logistycznego i wiemy, że ten cel można osiągnąć tylko dzięki utalentowanym i zmotywowanym pracownikom. Uważamy również, że współpraca z młodymi talentami i szkołami może być korzystna dla obu stron. Dlatego oferujemy Państwu szereg działań i form współpracy, dzięki którym można bezpośrednio spotkać się z praktyką, i które mogą stanowić doskonałą podstawę do rozwoju zawodowego i osobistego.

Studenci:

Praca w niepełnym wymiarze godzin:

ESA oferuje dzielenie się swoją wiedza teoretyczną ze studentami, którzy rozważają przyszłą karierę w dziedzinie logistyki. Ddzięki temu studenci zdobywają nawet w trakcie studiów doświadczenie i wiedzę ekspercką. To z kolei może zaoowocować kontynuacją naszej współpracy po ukończeniu studiów.

Współpraca z tytułem licencjata, inżyniera lub magistra:

ESA oferuje studentom możliwość pomocy przy pisaniu pracy licencjackiej/inżynierskiej/magisterskiej. Chętnie udzielimy studentom praktycznych konsultacji, niezbędnych danych i informacji. W zamian będziemy czerpać inspirację z Twoich pomysłów i wyników.

Współpraca ze szkołami:

Aktywnie współpracujemy z szkołami zawodowymi, szkołami wyższymi i uniwersytetami; nie tylko poprzez dzielenie się odpowiednimi miejscami pracy dla studentów i absolwentów, ale także np. realizacja wycieczek w naszej firmie lub specjalistycznych wykładów dla studentów.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli jesteś studentem, uczniem szkoły zawodowej lub szkoły średniej specjalizującej się w transporcie i logistyce lub uniwersytecie o odpowiedniej specjalizacji oraz jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek z powyższych form współpracy, skontaktuj się z nami. Prosimy o przesłanie krótkiej aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej wraz z CV na adres fron.ewelina@esa-logistics.eu. 

Pracownicy HR sprawdzą Twoją prośbę, skonsultują się z odpowiednim działem i udzielą Ci odpowiedzi.

Oferty pracy w niepełnym wymiarze czasu można znaleźć w naszej zakładce "kariera" tutaj.

Absolwenci:

Stanowiska odpowiednie dla absolwentów:

ESA wspiera zatrudnienie absolwentów. Regularnie publikujemy ogłoszenia idealne dla absolwentów i juniorów, w których można wykorzystać całą wiedzę uzyskaną podczas studiów. Jest dla nas oczywiste, że pierwsze kroki w pierwszej pracy nie zawsze są łatwe, dlatego wszyscy pracownicy na tych stanowiskach gruntownie planują program adaptacyjny i radzą sobie z początkiem miesięcy z pomocą jednego z bardziej doświadczonych kolegów.

Jeśli jesteś absolwentem i jesteś zainteresowany działeniem w naszym zespole, nie wahaj się do nas przesłać CV. Jedną z opcji jest odpowiedź na konkretne stanowisko opublikowane w naszej zakładce "kariera" tutaj.

Jeśli nie możesz znaleźć stanowiska, które odpowiada Twojemu doświadczeniu, możesz wysłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail pers@esa.cz.

Stażyści

ESA oferuje atrakcyjne programy stażystyczne w różnych działach w całej firmie. Stażysta będzie miał okazję zapoznać się z pracą na stanowiskach w różnych działach. Umożliwi mu to uzyskanie jak największej ilości praktycznych informacji i szersze perspektywy. Będziesz mógł przyczynić się do nowych, świeżych pomysłów i kierować swoją karierą w kierunku, który Tobie najbardziej odpowiada.

Jeśli jesteś zainteresowany stażem w ESA, wyślij CV i list motywacyjny na adres e-mail fron.ewelina@esa-logistics.eu.

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2018

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap