Aktualności

(5.12.2013)

Drużyna ESA Logistics w rozgrywkach III edycji ostrołęckiej Nocnej Ligi Futsalu - sezon 2013/14

22 listopada ruszyły rozgrywki do III edycji ostrołęckiej Nocnej Ligi Futsalu – sezon 2013/14 i nasza drużyna ESA Logistics jest jednym (i wierzymy, że najlepszym!) z 16 zespołów jakie zgłosiły się do rywalizacji. więcej

 

(14.8.2013)

ESA oferuje nową produkcję i naprawy palet EUR

Nasza firma świadczy szeroki zakres usług logistycznych i towarzyszących, w tym transport, przechowywanie, usługi dodane, zgłoszenia celne i wiele innych. Obecnie jesteśmy w posiadaniu ważnej licencji na produkcję i naprawę palet EUR z dniem 1.8.2013.

 

(30.7.2013)

Grupa Hitachi Transport System nabyła większościowy udział w tureckiej firmie logistycznej

HTS osiągnęła porozumienie z grupą Mars Logistics z siedzibą w Stambule w Turcji. W ramach umowy HTS uzyska od 1 października 2013 roku 51% akcji w spółce Mars. Nabycie to pomoże stworzyć HTS pierwszą bazę handlową w Turcji, w kraju, który HTS uznaje za dogodne centrum łączące Europę, Rosję, Afrykę Północną i Bliski Wschód. Kraj ten ma ogromny potencjał gospodarczy, który HTS zamierza wykorzystać.

 

(29.6.2013)

ESA pomagała również po powodziach

Stowarzyszenie regionalne Czeskiego Czerwonego Krzyża Kladno we współpracy z Strażą Pożarną i Policją Miejską Kladno, zorganizowało po czerwcowych powodziach zbiórkę mebli i sprzętu gospodarstwa domowego dla rodzin dotkniętych powodzią w miejscowości Křešice. Czeski Czerwony Krzyż zwrócił się do naszej firmy z prośbą o transport do tej miejscowości rzeczy zebranych w zbiórce. Byliśmy jedyną firmą, która zaoferowała bezpłatny transport. Do transportu był użyty pojazd solowy sześciotonowy z hydrauliczną windą załadowczą. Pomimo że cała akcja trwała dłużej niż wcześniej zapowiadano, pomogliśmy bardzo chętnie. Osobiście podziękowała nam pani Stanislava Klicmanová-Maříková, dyrektor Czerwonego Krzyża Kladno. więcej

 

(1.6.2013)

Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra wyjechała w trasę koncertową, ESA była tego świadkiem

Grupa Hitachi Transport System zleciła nam, jako dostawcy usług logistycznych w Europie Środkowej i Wschodniej obsługę logistyczną na trasie koncertowej Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra. TMSO odwiedziła Czechy i Słowację na serii trzech koncertów, które odbyły się w Pradze 23.05.2013 r., w Ostrawie 24.05.2013 r., i Koszycach 26.05.2013 r. ESA była tam niezwłocznie po przylocie, by zapewnić odprawę celną na Lotnisku Vaclava Havla, transport naziemny na miejsca poszczególnych koncertów, załadunek i rozładunek sprzętu TMSO. więcej

 

(21.1.2013)

ESA PL rozpoczęła outsourcing usług logistycznych firmy TCL

Na początku 2013 roku klient TCL zlecił naszej firmie ESA PL wykonywanie usług logistycznych w formie outsourcingu, w magazynie w Żyrardowie. Podczas audytu logistycznego przekonaliśmy TCL nie tylko konkurencyjną ceną, ale również wysoko wykwalifikowanym personelem z oddziału logistycznego. Firmę TCL zainteresowaliśmy również podejściem i oferowanymi rozwiązaniami "szytymi na miarę".

 

(4.12.2012)

ESA otworzyła nowy magazyn w Ostrawie

Poszerzyliśmy nasze portfolio o nowy magazyn i crossdock w Ostrawie. Dla klientów korzystających przede wszystkim z kompleksowych rozwiązań Green 3PL jest do dyspozycji ponad 4000 miejsc paletowych z nowoczesnym zapleczem magazynowym i innymi możliwościami rozszerzeń. Magazyn będzie również używany przez polski oddział ESA podczas transportu i dystrybucji towarów polskich klientów do Czech i na odwrót.

 

(10.7.2012)

Europejskie spotkanie grupy Hitachi Transport System

4 lipca 2012 r. W Stambule odbyło się spotkanie wszystkich firm Hitachi. ESA miała okazję przedstawić siebie i swoje usługi w ramach Grupy Hitachi Transport System. Dzieliliśmy się swoją wiedzą o Europie Środkowej i na Bałkanach, a także pokazaliśmy możliwość wspólnego tworzenia globalnych usług logistycznych w ramach Grupy Hitachi.

 

(8.6.2012)

ESA otrzymała kod IKEA IWAY

18 maja, po odbytym audycie, ESA otrzymała certyfikat IKEA z IWAY IKEA. Kodeks zawiera osiem międzynarodowych konwencji określonych w Podstawowych zasadach praw w pracy i ocenia zachowania społeczne i środowiskowe przedsiębiorstw lub firm produkcyjnych.

 

(30.5.2012)

ESA o zaletach używania samochodów CNG

Na Środkowoeuropejskim Kongresie Logistyki i Transportu EASTLOG 2012 ESA zaprezentowała swoje wieloletnie doświadczenie w eksploatacji pojazdów do dystrybucji gazu CNG. Przedstawiono ekonomiczne, a przede wszystkim ekologiczne korzyści tego napędu. Zakładamy, że nasze doświadczenia i demonstracja tego, jak korzystać z samochodów z napędem, zainspirowały inne firmy transportowe do myślenia o szerszym zastosowaniu tego ekologicznego paliwa.

 

(26.3.2012)

Nastąpiła zmiana we flocie transportowej ESA

Na początku 2012 r. zastąpiono ponad 50 ciągników. Powodem były ekonomiczne i ekologiczne wymagania nowoczesnego transportu, a mianowicie wymiana samochodów o niższej klasie emisji do aktualnego standardu EURO 5. W 2012 roku planujemy kolejny krok - wymianę kolejnych 20 ciężarówek. (ESA obsługuje ponad 300 pojazdów).

 

(1.2.2012)

Motto Prezydenta Hitachi Transport System na rok 2012

"Inteligentna logistyka otwiera drogę do znaczącej ekspansji globalnej". Nowa koncepcja zapewnienia inteligentnej logistyki jest strategią dalszego rozwoju. Rok 2012 jest rokiem dalszej, globalnej ekspansji i rozwoju usług logistycznych HST na całym świecie. Jest to również główne wyróżnienie od konkurencyjnych firm w tej dziedzinie. więcej

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap