ESA jako dziesiąta gwiazda IKEA WAY (IWAY) w Republice Czeskiej i na Słowacji

2.2.2016

ESA Logistika została przyjęta do grona dziewięciu wysoko ocenionych dostawców IKEA w Republice Czeskiej i na Słowacji, dzięki czemu jest dziesiątą gwiazdą (jedyną logistyką) tej unikalnej konstelacji.

ESA świadczy usługi transportowe dla IKEA od kilku lat. Stając się sprzedawcą tej firmy, podlega ona standardowym audytom IKEA według standardów IWAY. 

ESA Logistics zakończyła już audyt IWAY trzykrotnie i zawsze osiągała doskonałe wyniki - było to biletem do grupy IWAY STARS, której celem jest ujednolicenie dostawców z Czech i Słowacji, którzy stanowią dobry przykład jeżeli chodzi o standardy IKEA i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju poprzez swoje podejście.

Celem jest dzielenie się dobrymi praktykami! W grupie należy współpracować, inspirować i motywować siebie do dalszej poprawy, szczególnie w dziedzinie ochrony środowiska, systematycznego utrzymywania wysokich norm społecznych i relacji wobec sąsiedztwa.

Nasza firma z zadowoleniem przyjęła członkostwo w IWAY STARS i uważa, że ​​jest to znaczące wyróżnienie ze strony klienta. Zrobimy co w naszej mocy, aby utrzymać doskonałe wyniki ESA i być dobrym członkiem grupy, który wzbogaca swoim know-how innych dostawców. 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap