ESA Logistika uczestnikiem VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach

11.6.2014

ESA Logistika, po raz kolejny, wzięła udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, gdzie - reprezentowana przez Dyrektora Operacyjnego - Łukasza Dziewanowskiego - zabrała swój głos w jednym z paneli dyskusyjnych poświęconych zagadnieniom logistycznych.

Zważywszy na fakt, że tematyka tegorocznej edycji Kongresu nadal uważanego za największe wydarzenie tego typu w Europie Centralnej, skupiała się głównie wokół dyskusji nad przyszłością Europy i rolą Polski na unijnym rynku, ESA Logistika wzieła udział w panelu dyskusyjnym "Logistyka w Europie" (http://www.eecpoland.eu/wiadomosci/polska-logistyka-czyli-wiecej-niz-spelnienie-marzen-kopciuszka,225307.html).

W tej dyskusji, podkreślając niewątpliwy rozwój naszego kraju w tym zakresie ("bajka o Kopciuszku'") próbowano przeanalizować silne i słabe strony tego sektora, jak również określić potencjalne szanse i zagrożenia. Szczególnego znacznenia w dyskusji nabrał temat perspektyw rozwoju transeuropejskiej sieci korytarzy transportowych oraz ich wpływu na branżę logistyczną.

Łukasz Dziewanowski, wierny wartościom kultywowanym i praktykowanym w ESA Logistika na codzień, podkreślał, że silną stroną logistyki polskiej jest silna baza magazynów, ale obok niej innowacyjność i kreatywność pracowników, często tych najżniższego stopnia, z których to pomysłów ESA często korzysta i je upowszechnia.


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap