ESA Logistika zakończyła swoja misję Trabantem Napříč Kontinenty

26.4.2018

ESA Logistika zakończyła swoja misję Trabantem Napříč Kontinenty ESA Logistika jako dumny sponsor wyprawy Trabantem Napříč Kontinenty zakończyła swoją misję transportując trabanty z Czech aż do Indii! Jak wyglądała historia ESA transportu? Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

Logistyka to branża pełna niespodzianek, więc nie było trudno o nie i teraz. Szybka reakcja na nieoczekiwane sytuacje jest wtedy kluczowa. Tym razem musieliśmy interweniować z Czech i poprawić sytuację, która miała miejsce na drugim końcu świata!
 
Niestety statki to nie autobusy i nie czekają na komplet pasażerów, za to mogą się spóźniać, dlatego pierwszy problem wystąpił, gdy Trabanty utknęły i przybyły do Colombus Sri Lanka dwa dni później. Skutkowało to nie złapaniem planowanego połączenia... Na szczęście ESA zorganizowała kolejny transport i pożar został ugaszony w błyskawicznym tempie!
 
Kolejna niespodzianka wynikła gdy władze indyjskie nie były przygotowane na ekspedycję pojazdów historycznych i uważały je za złom, którego chcieliśmy się pozbyć. Musieliśmy szybko reagować i dostarczyć dodatkowe dokumenty. Sytuacja skomplikowała się gdy dodatkowo okazało się, że kierowcy trabantów do kontenera pojazdu dodali sprzęt strzelecki i nie umieścili go na liście przewożonych towarów... Stali się międzynarodowymi przemytnikami, ale tylko na chwilę! ESA wzięła sprawy w swoje ręce i szybko wszystko zostało wyjaśnione!
 
Teraz gdy trabanty trafiły bezpiecznie na pas startowy w Indiach i wyruszyły w przygodę swojego życia, czeka ich wiele kilometrów do przemierzenia. Tym razem już o własnych siłach! Ich zadanie? Dostać się z powrotem do domu w Czechach.
 
Myślicie, czy trabanty dadzą radę przejechać aż tyle kilometrów? Cała ESA nie puszcza kciuków i oferuje swoje wsparcie na drodze! Kto wie może będzie trzeba wysłać szybko części zapasowe naszym żółtym pojazdom. 

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap