ESA pomagała również po powodziach

29.6.2013

ESA pomagała również po powodziach Stowarzyszenie regionalne Czeskiego Czerwonego Krzyża Kladno we współpracy z Strażą Pożarną i Policją Miejską Kladno, zorganizowało po czerwcowych powodziach zbiórkę mebli i sprzętu gospodarstwa domowego dla rodzin dotkniętych powodzią w miejscowości Křešice. Czeski Czerwony Krzyż zwrócił się do naszej firmy z prośbą o transport do tej miejscowości rzeczy zebranych w zbiórce. Byliśmy jedyną firmą, która zaoferowała bezpłatny transport. Do transportu był użyty pojazd solowy sześciotonowy z hydrauliczną windą załadowczą. Pomimo że cała akcja trwała dłużej niż wcześniej zapowiadano, pomogliśmy bardzo chętnie. Osobiście podziękowała nam pani Stanislava Klicmanová-Maříková, dyrektor Czerwonego Krzyża Kladno.

Pracownicy ESA również zorganizowali zbiórkę środków pieniężnych, aby pomóc obywatelom miejscowości Zálezlice w powiecie Mielnik (czes. Mělnik), która została bardzo ciężko dotknięta czerwcowymi powodziami.

Zebrana w ciągu zaledwie dwóch dni kwota przekroczyła 14.000 CZK, a od naszych pracowników zebrano również inne cenne dary.

Za zebrane pieniądze kupiliśmy proszki do prania, płyny zmiękczające, wiadra, miotły, mopy, worki na śmieci, butelkowaną wodę pitną, środki czyszczące i inne rzeczy, które pomogą obywatelom Zálezlic otrząsnąć się z powodzi.

Bardzo dziękujemy naszym kolegom za pomoc

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap