Kierowcy w ESA Logistika otrzymali nagrodę IRU

26.4.2016

Kierowcy w ESA Logistika otrzymali nagrodę IRU Członkowie ČESMAD BOHEMIA co roku nominują najlepszych kierowców z Czech, doceniając ich wieloletnią pracę w zawodzie. W tym roku taką nagrodą może pochwalić się aż siedmiu naszych kierowców!

Nagroda ta jest przeznaczona dla profesjonalnych kierowców, którzy od dawna są wierni swemu powołaniu i nie zdażają im się poważne wypadki. W Czechach mamy prawie 500 nagradzanych kierowców od 2004 roku. Cała ESA jest dumna, że w naszych szeregach są kierowcy, którzy słusznie zasługują na tę nagrodę. Jeszcze bardziej satysfakcjonująy jest fakt, że nasza siódemka kierowców to jedyni, którzy otrzymali honorowe dyplomy IRU tego roku. Dziękujemy kierowcom za wzorową pracę i życzymy dużo więcej mil bez wypadków!

A jak Ty możesz uzyskać Dyplom IRU?
 
Kierowca, który może być nominowany musi wykonywać swój zawód przez co najmniej 20 lat, a także musi być zatrudniony w tej samej firmie transportowej przez minimum pięć lat. Kierowca, w swojej karierze, powinien przejechać (w transporcie krajowym lub międzynarodowym) co najmniej milion kilometrów bez poważnego wypadku czy wykroczenia administracyjnego.


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap