Nowy magazyn ESA w Dobrej koło Strykowa!

22.1.2015

6 stycznia uruchomiliśmy kolejny magazyn!

Z początkiem roku 2012 firma ESA uruchomiła swój pierwszy projekt magazynowy w Łodzi. Zastosowane rozwiązania i procedury pozwoliły na wprowadzenie wysokich standardów grupy Hitachi Transport System. Dzięki optymalizacji procesów, posiadanemu „know-how” oraz zastosowaniu filozofii Kaizen i koncepcji Lean management usprawniono znacząco przepływy wewnątrzmagazynowe co zaowocowało podjęciem stałej współpracy z Klientem. 

Owocem tej współpracy jest nowy magazyn klasy A w kompleksie Diamond Business Park Stryków, który umiejscowiony jest w pobliżu skrzyżowania drogi krajowej nr 71 z autostradą A2, zaledwie 16 km od centrum Łodzi. Dogodna lokalizacja czyni z niego atrakcyjne miejsce dla działań dystrybucyjnych. 

Powierzchnia magazynu składa się z dwóch modułów, pierwszy o powierzchni 2900 m² przeznaczony jest w całości na potrzeby naszego jednego Klienta, drugi o powierzchni 1100 m² stanowi część rezerwową dla potrzeb sezonowych i może być udostępniany innym Klientom. Obiekt posiada 4 rampy oraz wjazd z poziomu zerowego i może pomieścić 3200 palet. Powierzchnia magazynowa zostanie podzielona na strefę wejścia, wyjścia, strefę składowania, kompletacji, marketingową oraz strefy prestage. Pracę w nowej lokalizacji będzie kontynuowała grupa bardzo doświadczonych pracowników z Łodzi.


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap