Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra wyjechała w trasę koncertową, ESA była tego świadkiem

1.6.2013

Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra wyjechała w trasę koncertową, ESA była tego świadkiem Grupa Hitachi Transport System zleciła nam, jako dostawcy usług logistycznych w Europie Środkowej i Wschodniej obsługę logistyczną na trasie koncertowej Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra. TMSO odwiedziła Czechy i Słowację na serii trzech koncertów, które odbyły się w Pradze 23.05.2013 r., w Ostrawie 24.05.2013 r., i Koszycach 26.05.2013 r. ESA była tam niezwłocznie po przylocie, by zapewnić odprawę celną na Lotnisku Vaclava Havla, transport naziemny na miejsca poszczególnych koncertów, załadunek i rozładunek sprzętu TMSO.

Transport instrumentów muzycznych, bardzo delikatnego towaru, był związany z wyjątkowymi środkami, nie tylko bezpieczeństwa. Pierwszym z zadań było zapewnienie bezpieczeństwa w tym ubezpieczenia instrumentów muzycznych. Każdy instrument został umieszczony w specjalnym boksie transportowym. Załadunek był wykonany zawsze pod wizualną kontrolą pracowników TMSO, przenoszenie boksów odbywało się ręcznie z dużą starannością, w przestrzeni transportowej pojazdu musiała być utrzymywana stała temperatura w przedziale od 25-27 ° C. Trasa jazdy była wcześniej bardzo dokładnie zaplanowana, włącznie z wybranymi bezpiecznymi miejscami do parkowania.

Podczas transportu z Lotniska Vaclava Havla do Miejskiego Domu Reprezentacyjnego w Pradze była nawet potrzebna asysta Policji Czeskiej Republiki, która musiała zatrzymać ruch i pozwolić ciężarówce wjechać na pas przeznaczony dla ruchu w przeciwnym kierunku, aby ciężarówka podjechała bezpośrednio przed Miejski Dom Reprezentacyjny. 

Biorąc pod uwagę, że wszystko odbyło się bez żadnych problemów i TMSO pochwaliła jakość usług, ESA Logistika oczekuje, że w 2015 roku ponownie będzie usługodawcą TMSO na trasie koncertowej z okazji 50-lecia jej powstania, która jest już obecnie planowana i odbędzie się po całej Europie.

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap