Zamknięcie pierwszego etapu akcji charytatywnej Assistance to Africa

24.6.2011

Zakończyła się pierwsza faza Gonarezhou Transfrontier Park "Help Africa". Wysyłamy prezenty do Mozambiku.

Akcja charytatywna "Pomagając Afryce", która od stycznia 2011 r. Ma miejsce w Republice Czeskiej, aby pomóc dzieciom i ich rodzinom w Mozambiku, już zdecydowała się na wsparcie wielu ważnych organizacji europejskich. Należą do nich takie firmy jak BMW Invelt, Diakonie Broumov, Czeska organizacja charytatywna, Archidiecezjalna Organizacja charytatywna Praga - Sv. Therese lub EFEKTIM. Colgate-Palmolive, przedszkole i Nibylandia, Walfdorf, nasza łódź podwodna i wiele innych szkół, żłobków, organizacji i osób prywatnych również zdecydowały się wnieść swój wkład do tej kolekcji. Koordynatorem kolekcji Aid for Africa w Czechach jest Efektim. Listę wszystkich darczyńców można znaleźć na stronach utworzonych w celu wsparcia projektu www.pomahameafrice.cz
 
W środę, 25 maja 2011 r., Została zakończona pierwsza faza projektu Charity Collection "Help Africa". Prezenty w postaci ubrań, zabawek, przyborów szkolnych dla dzieci, zestawów pierwszej pomocy i podobnych prezentów są teraz pakowane i przygotowywane na wycieczkę do Mozambiku w Afryce. Zostaną wysłane do ESA Logistics z początkiem czerwca 2011 r. Park Transfrontier Gonarezhou jest organizowany przez Kolekcję Mozambikańską w celu wsparcia poprawy warunków życia ludności zamieszkującej jego terytorium. Drugi termin zbiórki darów rzeczowych dla Mozambiku to 25 września 2011 r. Akcja "Pomoc dla Afryki" może być również wspierana darowiznami finansowymi dla konkretnych projektów.
 
Akcja Assisted Africa wspiera rozwój regionu i lokalnych społeczności w Gonarezhou Transfrontier Park w Mozambiku. Celem akcji "Pomoc dla Afryki" jest wspieranie społeczności mieszkających w złych warunkach, w Parku Granicy Transgranicznej Gonarezhou, tak aby pomóc w jej dalszym rozwoju. Darowizny przeznaczone na pierwszą fazę zbiórki Pomocy dla Afryki (kończące się 25 maja 2011 r.) Zostaną oddane na początku czerwca 2011 r. Bezpośrednio do afrykańskiego Mozambiku, gdzie przedstawiciele Parku Przyrody Gonarezhou Transfrontier Parku przekazują je odpowiedzialnym przedstawicielom samorządu lokalnego oraz placówkom szkolnym lub szpitalnym.
 
Akcja Aid for Africa zaczyna się od materialnych prezentów i kontynuuje projekty rozwojowe w Mozambiku
 
Wydarzenie "Pomoc dla Afryki" obejmuje nie tylko gromadzenie darów rzeczowych, ale także pomaga społeczności Gonarezhou Transfrontier Park w praktyczny sposób. Projekty, które organizują Gonarezhou Transfrontier Park w Mozambiku, to nie tylko europejscy darczyńcy, ale mieszkańcy Mosabic są aktywnie zaangażowani. Projekt pomocy dla Afryki może być wspierany na kilka różnych sposobów:
  • prezenty osobiste do 25 września 2011 r. (ubrania, zabawki, pomoce szkolne itp.), artykuły medyczne (apteczki itp.)
  • poprzez angażowanie się w konkretne programy rozwojowe (np. budowanie szkoły, budowanie zbiorników wodnych na wodę pitną);
  • wsparcie finansowe dla konkretnych projektów (planowany projekt budowy kliniki weterynaryjnej, budowy podstawowej infrastruktury, oczyszczalni wody i wielu innych).

Aktualne informacje o bieżących lub bieżących programach oraz o nadchodzących projektach, na które Gonarezhou Transfrontier Park obecnie szuka partnerów, można znaleźć na stronie www.pomahameafrice.com.

Informacje o Gonarezhou Transfrontier Park

Gonarezhou Transfrontier Park znajduje się w Mozambiku i jest jednym z największych prywatnych parków w Afryce. Podstawowym celem Gonarezhou Transfrontier Park jest ochrona naturalnego bogactwa, które przetrwało na tym obszarze i jest prawie nietknięte przez ludzi.

Inną integralną częścią tego parku jest wrażliwy, zrównoważony i długotrwały rozwój lokalnych społeczności. Działalność parku koncentruje się na budowaniu szkół, szpitali, obiektów służby zdrowia, zbiorników wodnych i rozwoju lokalnej infrastruktury. Wszystkie te kroki są podejmowane z najwyższą wrażliwością na środowisko i z myślą o zachowaniu piękna tego obszaru. W Republice Czeskiej istnieje możliwość aktywnej pomocy regionowi w ramach akcji charytatywnej "Pomoc dla Afryki". Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pomahameafrice.com.

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap