Green 3PL

Branża logistyczna, tak jak wiele innych, udoskonala się i rozwija w celu zapewnienia klientom usług, które dokładnie uchwycą istotę ich potrzeb. Zakres i kompleksowość oferty usług logistycznych odpowiada stale rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Firma ESA jest jednym z głównych dostawców takich usług. Dla swoich klientów nieustannie rozwija nowe procesy i rozwiązania logistyczne w celu optymalnego i niezawodnego zaspokojenia istniejących i nowych wymagań rynku.

Jednym z nowych produktów, który ESA realizuje dla swoich klientów, jest kompleksowa obsługa logistyczna 3PL GREEN. Jej celem jest nie tylko zaspokojenie zapotrzebowania klientów poprzez kompleksowe świadczenie operacji logistycznych, z gwarancją wiarygodnego zabezpieczenia wszystkich potrzeb klientów w tym obszarze, ale również działanie biorące w maksymalnym stopniu pod uwagę środowisko naturalne.

Rozwiązanie logistyczne GREEN 3PL oparte jest na rozwiązaniu 3PL / Third-Party Logistics. Jest to zaawansowany system logistyczny oparty na bardzo ścisłych wzajemnych relacjach z klientem, zaufaniu i współpracy. Do jego podstawowych logistycznych części należą:

  • Zabezpieczenie materiałowego przepływu towarów od dostawców, przez zarządzanie magazynem, aż po dostawy towarów do finalnych odbiorców.
  • Przepływ informacji związany z przepływem materiałów, z naciskiem na bezpośredni dostęp i możliwość śledzenia ich w środowisku online.
  • Optymalizacja kompleksowego łańcucha dostaw przez jednego partnera z wykorzystaniem synergii portfolio oferowanych usług.
  • Partnerskie relacje z jednym dostawcą usług logistycznych umożliwiających wspólny rozwój.

Usługa GREEN 3PL oprócz wartości logistycznej ma również inny ważny aspekt, który określa znajdujące się w nazwie słowo GREEN (zielony). ESA Firma posiada certyfikat ISO 14001, a ponad to zdefiniowała swoją politykę środowiskową, przez co gwarantuje, że wszystkie czynności związane ze świadczeniem usług 3PL GREEN są zawsze wykonywane z uwzględnieniem optymalnie ekologicznych rozwiązań. Rozwiązania te są zaprojektowane w taki sposób, by nie zwiększały ceny usługi, ponieważ cele związane z ochroną środowiska osiągane są w wyniku stosowania ustalonych zasad - przede wszystkim przekonania i zachowania dyscypliny wśród pracowników oraz innowacyjności systemów i procesów.

Dla użytkowników główną zaletą usług 3PL GREEN jest możliwość skoncentrowania się w pełni na kluczowym procesie produkcyjnym lub handlowym i powierzenia wszystkich działań związanych z logistyką łącznie z jej optymalizacją i wprowadzaniem nowych technologii oraz know-how w ręce ekspertów - firmy ESA. Dodatkowo każdy klient może mieć pewność, że ESA jest firmą, dla której zachowanie przyjazne dla środowiska jest jednym z priorytetów.

 

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap