Profil firmy

ESA jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ok. 1000 osób.

Hitachi Transport System, Ltd. (HTS), globalny japoński lider w transporcie i logistyce, który zapewnia klientom na całym świecie usługi 3PL, stał się strategicznym partnerem ESA na przełomie 2007 i 2008 roku.

ESA koncentruje się na świadczeniu kompleksowych rozwiązań logistycznych z zachowaniem najwyższej uwagi na ochronę środowiska. W 2010 r. ESA wprowadziła "Green 3PL Solutions" – produkt logistyczny, który łączy kompleksowe usługi logistyczne z właściwymi zachowaniami i odpowiedzialnością w zakresie ochrony środowiska.

ESA świadczy również indywidualne usługi logistyczne, a mianowicie rozwiązania w zakresie transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, rozwiązania outsourcingowe, FMCG, sprzedaży i usług o wartości dodanej (VAS).

W odniesieniu do potrzeb klientów, ESA przejmuje odpowiedzialność za zintegrowane rozwiązania logistyczne oraz rozwój systemu. Długofalowa współpraca zawsze jest najważniejszym celem. Spółka podąża zgodnie z następującym motto w relacjach z klientami: "Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie".

Wartości dodane współpracy:

  • efektywne świadczenie usług logistycznych wysokiej jakości,
  • szyte na miarę indywidualne rozwiązania logistyczne; nasze motto: "Myślimy w interesie Klienta”,
  • świadczenie usług logistycznych na całym świecie,
  • troska o środowisko,
  • innowacje i ciągły rozwój technologii oraz procesów.
     

 

 

 

 


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap