Magazynowanie

Magazynowanie jest ważną częścią naszych usług logistycznych. Nasze magazyny są wyposażone w najnowocześniejsze technologie magazynowania i spełniają najsurowsze kryteria dotyczące gospodarki magazynowej. Dysponujemy magazynami w środkowej części Europy w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych oraz we współpracy z Hitachi Transport System, także w krajach Europy Zachodniej, łącznie z najważniejszymi portami morskimi w krajach pozaeuropejskich. Magazynujemy standardowe palety oraz towary pakowane niestandardowo, w tym również w systemie chłodniczym. Prowadzimy magazyny celne oraz świadczymy usługi magazynowe od konsolidacji przesyłek paletowych aż po realizację zleceń wielkogabarytowych.

Główne zalety naszych rozwiązań:
Odbiór, kontrola, magazynowanie, ewidencjonowanie, identyfikacja, przepływ towarów itp. są prowadzone w zaawansowanym magazynowym systemie informatycznym (WMS), który pozwala na regularne przygotowywanie raportów, inwentaryzację on-line i kontrolę przepływu on-line towarów klientów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie magazynować towar w miejscu i warunkach technologicznych określonych przez klienta. W związku z magazynowanymi towarami oferujemy dużą ilość usług towarzyszących jak również również innych usług logistycznych, aż po rozwiązania 3PL.

Magazynowanie w Europie:
zapewniamy sieć magazynów o łącznej powierzchni magazynowej 110 000 m². Europejskie magazyny są rozmieszczone w Czechach, Polsce i na Słowacji, a także we współpracy z Hitachi Transport System w Holandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Włoszech zawsze w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Wyposażenie i świadczone przez nas usługi magazynowe są na najwyższym poziomie europejskim. W oparciu o potrzeby klienta, ESA i Hitachi Transport System są w stanie szybko znaleźć odpowiednią lokalizację i wyposażenie kolejnych powierzchni magazynowych z optymalnym położeniem i wyposażeniem odpowiadającym potrzebom klienta i rodzajowi świadczonych usług.

 

 

   

Formularz zgłoszeniowy

Imię:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon:

Wiadomość*:

* Oznaczone pola są wymagane


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap