Transport i spedycja

należą do podstawowych usług logistycznych w naszej firmie. Usługi transportowe świadczymy w zakresie globalnym, europejskim i lokalnym. Portfolio usług transportowych obejmuje transport drogowy, kolejowy, wodny i intermodalny, usługi transportowe w zakresie importu, eksportu i transportu do krajów trzecich, za pomocą własnych środków spedycyjnych lub należących do podwykonawców. W zakresie transportu drogowego w Europie i w kraju oferujemy przewozy tradycyjne i ekspresowe, w tym także  doładunki, transport wielkogabarytowy i ponadnormatywny. 

Główne zalety naszych rozwiązań:
Zawsze wykorzystujemy takie rozwiązania transportowe, które najlepiej zaspokajają  potrzeby klientów, mając na uwadze minimalizację kosztów i optymalny przepływ transportowanych towarów. Wykorzystując bogate doświadczenie, oprogramowanie do planowania, systemy nawigacji satelitarnej i systemy informacyjne związane z klientem tworzymy niepowtarzalne rozwiązania z zakresu transportu "na miarę". W odniesieniu do transportu towarów oferujemy dużą ilość usług towarzyszących, jak również innych usług logistycznych, aż po rozwiązania 3PL.

Globalne rozwiązania transportowe:
zapewniamy transport z dowolnego miejsca na świecie w zależności od potrzeb klienta. Proponujemy najbardziej efektywne kombinacje środków transportu, w tym morskiego i lotniczego. Działamy w oparciu o niezawodną sieć składającej się z własnych środków transportu, z międzynarodowej i międzykontynentalnej struktury Hitachi Transport System oraz z sieci innych doświadczonych partnerów.

więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.hitachi-hb.co.jp/english/service/export.html

   

Formularz zgłoszeniowy

Imię:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon:

Wiadomość*:

* Oznaczone pola są wymagane


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap