Frachty kolejowe, morskie i lotnicze

1. Usługi transportu kolejowego

ESA Logistika śledzi aktualne trendy rynkowe i oferuje nowoczesne rozwiązania w globalnych łańcuchach dostaw, zwracając szczególną uwagę na optymalizację czynników czasu        i aspektów ekologicznych.

Jeśli chodzi o transport kolejowy, ESA oferuje krajowy transport kontenerowy z portów Morza Bałtyckiego do Europy Środkowo-Wschodniej, a także kolejowe przewozy kontenerowe             w międzynarodowych łańcuchach dostaw.

Jednym z priorytetowych projektów i kierunków, które rozwijamy                   w strukturach grupy ESA, jest połączenie kolejowe pomiędzy Europą               a Dalekiem Wschodem, głównie z Chinami.

Dzięki współpracy pomiędzy firmami Hitachi Transport System Group - głównym udziałowcem ESA - oferujemy zarządzanie całym łańcuchem dostaw w ramach projektu "Nowy Jedwabny Szlak", co oznacza, że ​​dostawa "od drzwi do drzwi" jest standardem osiągniętym dzięki doskonałym połączeniom biznesowym i Korzyści wynikające z bycia częścią globalnego giganta, czyli Hitachi.

Drugim ważnym kierunkiem i rynkiem, który nas interesuje, są połączenia kolejowe pomiędzy portem w Pireusie a głównymi miastami Europy Środkowej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami:

Karolina Gorzelak - Koordynator Projektu Intermodalnego
mail: gorzelak.karolina@esa-logistics.eu
lub numer telefonu
+48 571 309 186

2. Usługi transportu lotniczego i oceanicznego

ESA Logistika oferuje kompleksową obsługę transportów cargo lotniczego oraz morskiego w ramach globalnej obsługi spedycji ładunków. Nasze usługi obejmują główne szlaki handlowe a także mniej popularne kierunki.

Współpracujemy z głównymi liniami lotniczymi, armatorami morskimi oraz agentami cargo grupy Hitachi Transport System jak i niezależną siatką agentów. Naszych podwykonawców dobieramy według zasady „najwyższej jakości obsługi dla naszych klientów”.

ESA Logistika jest zarejestrowanym członkiem IATA z dostępem do systemu CASS a także zarejestrowanym spedytorem portowym. Obsługę celną na lotniskach oraz terminalach morskich realizujemy w pełnym zakresie usług celnych łącznie z procedurą uproszczoną w wybranych miejscach poprzez certyfikowanych agentów celnych dzięki czemu nasi klienci otrzymują swoje ładunki w najkrótszym możliwym czasie. Ze względu na bliską lokalizację portów i lotnisk niemieckich oferujemy pełną obsługę operacyjną i celną poprzez nasze biuro Hitachi Transport System Germany. 

W ramach świadczenia usług transportu lotniczego i morskiego oferujemy transport na warunkach „door/port to port/door” zgodnie z życzeniem klienta. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w ubezpieczeniu swoich ładunków w bardzo korzystnych cenach, a dodatkowo na pełną pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu operacyjnego i handlowego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub wyceny transportu prosimy o kontakt pod adresami:
air.pl@esa-logistics.eu
sea.pl@esa-logistics.eu    
lub numerem telefonu 
+48 502 914 331
 

Formularz zgłoszeniowy

Imię:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon:

Wiadomość*:

* Oznaczone pola są wymagane


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap