Usługi wartości dodanej / VAS /

Pakowanie i przygotowanie towaru jest ważną częścią usług logistycznych, szczególnie rozwiązań 3PL. Oferujemy przygotowanie towarów do wysyłki od najprostszego zaklejania aż po skomplikowane zabiegi. Przygotowujemy wszystkie rodzaje towarów, proponujemy odpowiednie procesy i technologie, jesteśmy w stanie przygotować do wysyłki również towary o dużej objętości i w którkim czasie.

Główne zalety naszych rozwiązań:
Jako jeden z nielicznych firm w Europie, dysponujemy stanowiskami pracy z rygorystycznymi normami higienicznymi, odpowiednimi dla usług VAS w przemyśle spożywczym. Na bieżąco zapewniamy składniki konieczne do przygotowywania, a wszystko wykonujemy na zaawansowanych technologicznie liniach, z własnymi środkami we własnych obiektach. Przygotowujemy i wdrażamy indywidualne rozwiązania.

VAS w Europie:
Usługi VAS świadczymy nie tylko w krajach Grupy ESA, ale jesteśmy w stanie zaoferować je w innych miejscach w Europie, jak również w innych częściach świata, we współpracy z HTS. Miejsc tych używamy według dyspozycji klienta z uwzględnieniem efektywność całego łańcucha logistycznego. / Rozwiązania 3PL /

   

Formularz zgłoszeniowy

Imię:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon:

Wiadomość*:

* Oznaczone pola są wymagane


Editorial system WebEditorial - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa strony      RSS service      XML Sitemap